ویدئو آموزش انتقال دیتا از متاتریدر

ویدئو آموزش انتقال دیتا

ویدئو آموزش انتقال دیتا

 

در این ویدئو آموزشی ابتدا به معرفی نرم افزارها و پلتفرم های معاملاتی پداخته می شود. سپس مختصری درخصوص نرم افزارهای تحلیلی و معایب و مزایای آنها بحث می گردد. و در نهایت نحوه انتقال دیتا از برنامه متاتریدر به سایر نرم افزارهای تحلیلی شرح داده می شود.

همانطور که می دانید متاتریدر یکی از برنامه های پر طرفدار در دنیا می باشد. و تقریبا همه بروکرها علاوه بر پلتفرم های اختصاصی خود از این پلتفرم نیاز استفاده می کنند. یکی از معایب این برنامه اینست که نمودارها لگاریتمی نمی گردند. لذا تقریبا الزامیست که برای تحلیل تکنیکال خوب دیتاهای این برنامه به سایر نرم افزارهای تحلیلی منتقل گردد. با توجه به اینکه دیتاها برروی سرور بروکرها می باشد.

لذا برای انتقال دیتا از متاتریدر نیاز به برنامه های خاصی موسوم به اکسپرت یا اندیکاتور می باشد. این برنامه ها که در محیط خود متاتریدر نوشته می شوند. این امکان را فراهم می کنند تا شما دیتاهای مربوطه را در قالب فایل های TXT یا CSV یا PRN ذخیره نمایید.

این سه پسوند فایل تقریبا یکی هستند و همه برنامه های تحلیلی هر سه این پسوند ها را قبول می کنند. اما نکته مهم در بحث انتقال دیتا فرمت و ستون بندی فایل ها می باشد. بعضی از برنامه ها مثل موتیوویو فقط فرمت 9 ستونه می پذیرند. و برخی دیگر 7 ستونه. ولی در اکثر برنامه امکان تنظیمات ستون ها وجود دارد و از این بابت جای نگرانی نیست.

 

مطالب زیر در این ویدئو بررسی خواهد شد:

 

1- پلتفرم های معاملاتی شامل:

  • پلتفرم های تحت وب مثل ره آورد 365
  • متاتریدر 5
  • متاتریدر4

 

2- نرم افزارهای تحلیلی شامل:

  • نرم افزار ادونسگت
  • نرم افزار دینامیک تریدر
  • نرم افزار موتیوویو

 

3-نحوه انتقال دیتا از متاتریدر با اکسپرت بطور اتوماتیک

  • توسط اکسپرت انتقال دیتا

 

 

ویدئو آموزش انتقال دیتا

زمان فیلم آموزشی: 34 دقیقه

 

برای تهیه اکسپرت انتقال دیتا می توانید از بخش فروشگاه اقدام نمایید.

 

موفق و پیروز باشید.

تلگرام شیراز نئوویو

درباره ی نادر برادری

نادر برادری هستم کارشناس ارشد سازه، 42 ساله و ساکن شیراز. پس از 20 سال تحقیق و تجربه عملی در بازارهای مالی، مفتخرم حاصل دانش و تجربه خودم را در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس و سایر بازارهای مالی قرار دهم.

2 دیدگاه

  1. سلام بسیار مفید و آموزنده بود واقعا خسته نباشید

دیدگاهتان را بنویسید