چهارشنبه , 7 دسامبر 2022
معرفی نرم افزارهای شیراز نئوویو

معرفی نرم افزارها

معرفی نرم افزارهای سایت

 

در این ویدئو به معرفی کلیه نرم افزارهایی که در سایت شیرازنئوویو طراحی گردیده می پردازیم همچنین درخصوص بروزرسانی آنها و امکانات اضافه شده مطالبی ارائه می گردد. نرم افزار های معرفی شده در ویدئو عبارتند از:

 

 

همانطور که می دانید نمودار کش دیتا، نمودار مخصوص روش نئوویو می باشد. که توسط آقای گلن نیلی ابداع شده است. و برای رسم آن باید مقدار ماکزیمم و مینیمم هر نماد در شیارهای زمانی مساوی رسم گردند. برای یک تحلیل نئوویوی خوب یکی از ابتدایی ترین کارها رسم کش دیتاست. اما رسم این نمودار بصورت دستی بسیار زمانبر و خسته کننده می باشد. ضمن اینکه بدلیل حجم زیاد احتمال خطای انسانی وجود دارد.

اما با استفاده از اکسپرت ها و نرم افزارهای ما می توانید به راحتی و دقت فراوان به رسم کش دیتای گلن نیلی بپردازید. در واقع بیشتر نرم افزارهای ما به این موضوع اختصاص یافته است. و با توجه به محلی که شما از آن دیتا دریافت می کنید می توانید نرم افزار مورد نیاز را انتخاب نمایید.

نوع دیگر اکسپرت ها مربوط به انتقال دیتا می باشد. بدین مفهوم که شما می توانید دیتای اصلی را بدون هیچ تغییری به برنامه های تحلیلی مثل ادونسگت یا موتیوویو یا داینامیک تریدر منتقل نمایید.

 

برای دیدن توضیحات کامل محصولات می توانید به صفحه محصولات در فروشگاه مراجعه نمایید.

 

زمان فیلم آموزشی: 27 دقیقه

 

علاقمندان می توانند جهت آشنایی بیشتر با نئوویو از سایت آقای نیلی نیز بازدید نمایند.

موفق و پیروز باشید.

 

5/5 - (4 امتیاز)
تلگرام شیراز نئوویو

درباره ی نادر برادری

نادر برادری هستم کارشناس ارشد سازه، 40 ساله و ساکن شیراز. پس از 17 سال تحقیق و تجربه عملی در بازارهای مالی، مفتخرم حاصل دانش و تجربه خودم را در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس و سایر بازارهای مالی قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید