قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / پرسش و پاسخ با گلن نیلی / شرایط پس از یک کارکشن جاری

شرایط پس از یک کارکشن جاری

حداقل شرایط مورد نیاز برای یک موج C که پس از یک موج B جاری اتفاق می افتد، چیست؟

پاسخ:

اگر موج C قسمتی از یک زیگزاگ یا تخت باشد، بایستی از نظر قیمتی حداقل ۱۶۱٫۸% موج b از B از کارکشن جاری باشد. ولی تقریبا همیشه ۱۶۱٫۸% از موج A می باشد. در مثلث ها الزامی وجود ندارد که قدرت الگوها از یک موج به موج دیگر منتقل گردد لذا اگر موج C قسمتی از یک مثلث (از هر نوعی) باشد، قدرت ناشی از کارکشن جاری ممکن است در موج C دیده نشود. مفاهیم زمانی نئوویو که برای موج C بکار برده می شود به این بستگی دارد که موج B نسبت به موج A چقدر زمان صرف کرده باشد.

 

What are the minimum requirements for wave-C following a running B-wave correction?

ANSWER:

If wave-C is part of a Flat or Zigzag, wave-C should be at least 161.% of the price of wave-b of the running correction (i.e., wave-b of wave-B), but will almost always be 161.8% of the price of wave-A. Pattern implications do not necessarily carry through from one wave to the next in Triangles, so if wave-C is part of a Triangle (any version), the “power” implied by the running B-wave correction may not be represented by wave-C. In that case, wave-C should still be at least 161.8% of the price of wave-b of wave-B. NEoWave TIMING concepts will apply to the time consumed by wave-C, which is based on how much time wave-B took in relation to wave-A.

 

توضیحات بیشتر نویسنده:

 

کارکشن های جاری یا رونده نوعی از الگوهای تصحیحی تخت هستند که در آنها موج B قوی می باشد و موفق می گردد از ابتدای موج A فراتر رود. در این نوع الگوها بدلیل اینکه عملا موج B در جهت روند اصلی بازار می باشد پس بنوعی قدرت روند اصلی بازار را نشان می دهد و ما طبق قواعد منطق در نئوویو انتظار رفتار خاصی را برای موج پس از این الگوها داریم که اگر این رفتار مشاهده نشود یا این الگو شاخه ای از یک مثلث می باشد یا ما در تفسیر کارکشن جاری اشتباه کرده ایم.

درخصوص این نوع الگو ها جناب نیلی می گوید ” قدرت حرکت پس از این الگوها در واقع موج B را با خود کشیده و باعث می شود موج B از ابتدای A فراتر رود.” پس از نظر معاملاتی تشخیص یک کارکشن جاری در یک نماد یا سهم می تواند نشانه خوبی برای قدرت حرکت بعدی سهم باشد.

 

running Correction

موفق و پیروز باشید.

امتیاز کاربران
[تعداد: 1 میانگین: 5]

درباره ی نادر برادری

نادر برادری هستم کارشناس ارشد سازه، 37 ساله و ساکن شیراز. پس از 15 سال تحقیق و تجربه عملی در بازارهای مالی، مفتخرم حاصل دانش و تجربه خودم را در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس و سایر بازارهای مالی قرار دهم.

مطلب پیشنهادی

Faq37

شرایط X موج های بزرگ

در یک کارکشن دوگانه سه تایی جاری، یک X موج تا چقدر می تواند بزرگ …

۲ دیدگاه

  1. عالی
    خیلی از کاری که می کنید ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید