قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

با عرض سلام و ادب به همه اعضای محترم سایت شیراز نئوویو

شیراز نئوویو به عنوان مرجعی برای آموزش تحلیلگری بورس و بازارهای مالی به سبک امواج الیوت شامل بخش ها و قسمت های ذیل می باشد که نیاز از است قبل از استفاده از هر بخش از قوانین و مقررات آن اطلاع داشته باشید.

۱- بخش تحلیل

کلیه تحلیل های ارائه شده در این بخش برای همه رایگان می باشد و صرفا جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان با تحلیلگری به سبک روش نئوویو و صرفا از جنبه آموزشی ارائه شده است. لذا در صورت استفاده از تحلیل ها جهت معاملات واقعی کلیه مسوولیت سود و زیان احتمالی برعهده خود سرمایه گذار می باشد و شیرازنئوویو مسولیتی در این زمینه نمی پذیرد.

اکیدا توصیه می گردد مطابق اصول مدیریت سرمایه هرکس بایستی با ریسک و تحلیل خود وارد معامله واقعی گردد!

۲- بخش آموزش

دوره های آموزشی ما بصورت حضوری در شهر شیراز و بصورت خصوصی (تک نفره) برگزار می گردد و پرداخت وجه کل دوره در هنگام ثبت نام دریافت می گردد. جهت واریز وجه از طریق درگاه بانکی فروشگاه یا از طریق کارت به کارت می توانید استفاده نمایید.  لذا از پرداخت وجه از سایر مسیرها جدا خودداری نمایید.

۳- محصولات دیجیتالی

در هنگام خرید اکسپرت های ما دقت داشته باشید کد لاگین متاتریدر شما جهت فعال کردن لایسنس اختصاصی شما اخذ می گردد. با توجه به اینکه بدون کد لاگین اکسپرت از کار خواهد افتاد لذا توصیه می گردد ترجیجا از کد لاگین اکانت واقعی استفاده نمایید یا در صورت استفاده از کد لاگین حساب دمو در حفظ و نگهداری آن کوشا باشید چون در صورت مفقود شدن کد لاگین توسط شما امکان ارسال مجدد اکسپرت وجود ندارد و بایستی اکسپرت جدید خریداری گردد.

کدلاگین متاتریدر به دو شکل زیر قابل دسترسی می باشد.

الف) گوشه سمت چپ و بالای متاتریدر

ب) از منو Tools بخش option

موفق و پیروز باشید.

امتیاز کاربران
[تعداد: 1 میانگین: 5]