درباره ما (سایت آموزشی شیراز نئوویو)

درباره ما (شیراز نئوویو)

 

شیراز نئوویو یک مرجع و سایت آموزشی و تحلیلی بورس و بازارهای مالی بین المللی به سبک نئوویو و امواج الیوت می باشد. درباره هدف سایت ما می توان گفت سعی ما بر این است تا کسانی که قصد سرمایه گذاری و ورود به بازارهای مالی دارند را با ارکان اصلی موفقیت در این بازارها آشنا نماییم.

چهار رکن اصلی و عامل موفقیت در بازار وجود دارد. که بایستی هرمعامله گری قبل ورود به سرمایه گذاری با آنها آشنایی نسبی پیدا کند. این چهار اصل عبارتند از : مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله، استراتژی و تحلیل. روش تحلیلی ما روش نئوویو و  امواج الیوت به سبک های مختلف آن می باشد.

من نادر برادری ادمین سایت، کارشناس ارشد سازه، متولد 1361 و ساکن شیراز می باشم. که از سال 1383 کار تحقیق و تجربه در زمینه بازراهای مالی را آغاز کردم. پس از بررسی روش های تحلیلی مختلف از سال 1385 بطور تخصصی بر روش تحلیل امواج الیوت متمرکز شده ام. و سعی کردم سبک های مختلف این روش تحلیلی فوق العاده از پرکتر، بالان و ماینر و نیلی وغیره را با دیدی چالشی مورد ارزیابی قرار دهم. از سوابق خودم می توانم به کسب چند مقام در مسابقات بین المللی جفت ارزها اشاره کنم. بطور مثال کسب مقام چهارم در بروکر آی اف سی مارکت در سال 2010 که با حضور هزاران نفر در کل دنیا برگزار گردید.

لذا در حال حاضر پس از 19 سال تحقیق و تجربه و حضور در بازارهای بین الملی و بورس ایران قصد دارم دانش و تجربه خودم را در قالب دوره های آموزشی در اختیار هموطنان عزیز و مخصوصا همشهریان خودم قرار دهم. امید است در این راه با همراهی شما عزیزان موفقیت حاصل شود.

 

از این طریق می توانید به صفحه اصلی سایت آموزشی و تحلیلی شیراز نئوویو دسترسی داشته باشید.

مقام نادر برادری

برای دریافت مطالب جدید می توانید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام شیراز نئوویو ما را همراهی نمایید.

موفق و پیروز باشید.

تلگرام شیراز نئوویو