چهارشنبه , ۵ آذر ۱۳۹۹
قالب وردپرس افزونه وردپرس
About-us-3

شیراز نئوویو

شیراز نئوویو یک مرجع آموزشی و تحلیلی بورس و بازارهای مالی بین المللی به سبک نئوویو و امواج الیوت می باشد. سعی ما بر این است تا کسانی که قصد سرمایه گذاری و ورود به بازارهای مالی دارند را با ارکان اصلی موفقیت در این بازارها آشنا نماییم.

چهار رکن اصلی و عامل موفقیت در بازار که بایستی هرمعامله گری قبل ورود به سرمایه گذاری با آنها آشنایی نسبی پیدا کند عبارتند از : مدیریت سرمایه، روانشناسی معامله، استراتژی و تحلیل . روش تحلیلی ما روش نئوویو و  امواج الیوت به سبک های مختلف آن می باشد.

من نادر برادری ادمین سایت، کارشناس ارشد سازه، ۳۷ ساله و ساکن شیراز می باشم که از سال ۱۳۸۳ ضمن آشنایی با بازارهای مالی بین الملی کار تحقیق و تجربه در این زمینه را آغاز کردم و با بررسی روش های تحلیلی مختلف از سال ۱۳۸۵ بطور تخصصی بر روش تحلیل امواج الیوت متمرکز شده ام و سعی کردم سبک های مختلف این روش تحلیلی فوق العاده از پرکتر، بالان و ماینر و نیلی و….. را با دیدی چالشی مورد ارزیابی قرار دهم. از سوابق خودم می توانم به کسب چند مقام در مسابقات بین المللی جفت ارزها در سال های قبل اشاره کنم. بطور مثال کسب مقام چهارم در بروکر آی اف سی مارکت در سال ۲۰۱۰ که با حضور هزاران نفر در کل دنیا برگزار گردید.

لذا در حال حاضر پس از ۱۵ سال تحقیق و تجربه و حضور در بازارهای بین الملی و بورس ایران قصد دارم دانش و تجربه خودم را در قالب دوره های آموزشی در اختیار هموطنان عزیز و مخصوصا همشهریان خودم قرار دهم. امید است در این راه با همراهی شما عزیزان موفقیت حاصل شود.

contest1
امتیاز کاربران
[تعداد: 4 میانگین: 5]
Neowave-Course-popup1