سه‌شنبه , 26 سپتامبر 2023

کتاب رابرت ماینر

دانلود کتاب داینامیک تریدر (رابرت ماینر)

 

رابرت ماینر نیز از اساتید دیگری است که برروی تئوری امواج الیوت کار کرده است. البته وی بیشتر بر روی یک استراتژی معاملاتی بر مبنای الیوت متمرکز شده است. او در کتاب داینامیک تریدینگ چهار فاکتور را برای معامله گری در نظر می گیرد. ساختار امواج ، قیمت، زمان، ممنتوم. در واقع زمانی که ساختار امواج واضح شود. ماینر به کمک ابزارهای فیبوناچی محدوده قیمتی و زمانی مناسب جهت برگشت بازار را مشخص می کند. که اصطلاحا به آن “PRZ”  و “TRZ” می گویند. سپس در آن محدوده منتظر اندیکاتور ممنتوم مخصوص خود بنام DT Oscillator” می ماند. و قبل از ورود نقاط حد ضرر و حد سود را مشخص می نماید. او تمام این ابزار ها را در نرم افزار اختصاصی خود تحت عنوان داینامیک تریدر عرضه کرده است.

در اصل می توان گفت رابرت ماینر تمرکز خود را بیشتر بر معامله گری گذاشته تا تحلیل گری. این روش او را به یکی از معامله گران برتر در دنیا قرار داده است. و تقریبا هر ساله ماینر جزو 10 معامله گر برتر دنیا با میزان کسب سوده بالا شناخته می شود. در اینجا می توانید کتاب رابرت ماینر به همراه ترجمه آنرا دانلود نمایید. همچنین او برای روش خود نرم افزار مخصوصی تحت عنوان داینامیک تریدر طراحی نموده است. که جزو نرم افزارهای تحلیلی پر کاربرد می باشد.شما می توانید نرم افزار داینامیک تریدر رابرت ماینر را نیز  از اینجا دانلود نمایید.

 

Dynamic Trading

کتاب داینامیک تریدر

 

نام کتاب :  Dynamic Trading

نویسنده : Robert Miner

سال انتشار : 1997

 

دانلود کتاب

 


کتاب داینامیک تریدینگ

کتاب رابرت ماینر (داینامیک تریدر)

نام کتاب : داینامیک تریدینگ

نویسنده : رابرت ماینر

سال انتشار : 1997

مترجم : سایت سرمایه

دانلود کتاب

 

برای آشنایی بیشتر با سبک های مختلف امواج الیوت می توانید از بخش آموزش این مقاله را مطالعه نمایید.

 

برای دریافت مطالب جدید می توانید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام شیراز نئوویو ما را همراهی نمایید.

موفق و پیروز باشید.

تلگرام شیراز نئوویو

درباره ی نادر برادری

نادر برادری هستم کارشناس ارشد سازه، 40 ساله و ساکن شیراز. پس از 17 سال تحقیق و تجربه عملی در بازارهای مالی، مفتخرم حاصل دانش و تجربه خودم را در اختیار علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس و سایر بازارهای مالی قرار دهم.

دیدگاهتان را بنویسید